28.00

33.70

Вихованці ДЮСШ продовжують боротьбу в юнацькій лізі

17:43

Юні футболісти бердянської ДЮСШ зіграли чергові поєдинки у всеукраїнській лізі. У вихідні наші команди провели ігри в Кривому Розі проти суперників з команди «Пенуїл»

Дві команди бердянської ДЮСШ провели чергові поєдинки в юнацькій футбольній лізі. У третьому турі наші збірні грали в Кривому Розі проти місцевого «Пенуїлу». Минулі поєдинки виявилися не зовсім вдалими для юних бердянців.

По-різному склалися ці ігри для наших команд. Першими свою майстерність продемонстрували сімнадцятирічні футболісти. Гра виявилася результативною і пройшла в рівній боротьбі. Всі головні події в матчі відбулися в першому таймі. На дванадцятій хвилині поєдинку гравці з Кривого Рогу вийшли вперед. Наша команда відіграла пропущене на 29 хвилині поєдинку зусиллями Олександра Ткаченка. На досягнутому в першому таймі команди не зупинилися і ще по разу відсвяткували успіх. Як виявилося, в подальшому нічийний результат – 2:2 зберігся до фінального свистка.

А ось молодший склад бердянської ДЮСШ в цей день виявився не готовий для того, щоб чинити опір господарям поля. Гра пройшла з великою перевагою гравців «Пенуїлу». Футболісти з Кривого Рогу відкрили рахунок забитим м’ячем вже на першій хвилині матчу, а вже через п’ять хвилин лідирували у рахунку – 2:0. На досягнутому команда господарів не зупинилася і завершила матч великою перемогою – 12:0.

Після трьох зіграних поєдинків старший склад бердянської ДЮСШ посідає дев’яте місце у турнірній таблиці, а п’ятнадцятирічні футболісти йдуть на сьомому місці у своїй групі.

Свій наступний матч юнацької футбольної ліги Бердянська ДЮСШ зіграє 25 вересня на стадіоні «Енергія» проти суперників з команди «Інгулець-2» Петрово.

У клубі «Дзаншін» визначили на... Моряки клубу «Азовець» визначи...