33.70

Вихованці ДЮСШ продовжують боротьбу у футбольній лізі

17:43

Юні футболісти бердянської ДЮСШ провели чергові поєдинки у всеукраїнській лізі. У минулі вихідні наші команди зіграли проти одноліток з «Інгульця».

Дві перемоги в двох поєдинках – підсумок виступів вихованців бердянської ДЮСШ в іграх 15-го туру Всеукраїнської юнацької футбольної ліги. У минулі вихідні наші команди грали на виїзді проти суперників з команди «Інгулець» (Петрово).

Першими свою майстерність на футбольному полі продемонстрували сімнадцятирічні футболісти. Гра вийшла цікавою і пройшла в рівній боротьбі. Обидві команди активно почали цей поєдинок і створили ряд небезпечних моментів біля воріт один одного, але рахунок в матчі був відкритий в середині першого тайму – одна з атак бердянських футболістів завершилася взяттям воріт суперника. Але лідирували в рахунку підопічні Олександра Підуса недовго. Через десять хвилин господарі поля знову відновили рівність, і на перерву команди пішли за рахунку 1: 1. У другому таймі боротьба за перемогу продовжилася, а вирішальною стала 65-а хвилина матчу – бердянські футболісти забили ще один гол у ворота суперника, який і став переможним. Підсумок матчу – 2: 1 на користь бердянської ДЮСШ. Після зіграних поєдинків в активі нашої команди 21 очко і четверте місце в турнірній таблиці.

З позитивним результатом завершили свій матч і п’ятнадцятирічні вихованці бердянської ДЮСШ. В кінці першого тайму підопічні Едуарда Бондаренко відкрили рахунок, а в кінці матчу подвоїли свою перевагу і завершили зустріч перемогою – 2: 0.

На даний момент на рахунку нашої команди 30 набраних очок і другий рядок в турнірній таблиці.

Ігри шістнадцятого туру Всеукраїнської юнацької футбольної ліги команди бердянської ДЮСШ зіграють 29 квітня на стадіоні «Енергія» проти запорізької команди «Аякс-Металург».

«Футбольна збірна Бердянська» ... Каратисти клубу «Дзаншин» в чи...