28.00

33.70

У футбольній першості лідери колишні

10:00

Боротьба за нагороди футбольного чемпіонату Бердянська триває. На минулому тижні на стадіоні «Енергія» були зіграні п’ять поєдинків.

Найзатятішим протистоянням тижня став поєдинок між «Енергією» та «Променем». З перших і до останніх хвилин матчу на футбольному полі була рівна боротьба. За дев’яносто хвилин поєдинку гравці двох клубів створили чимало небезпечних моментів, але вразити ворота суперника так і не змогли. Матч завершився з рідкісним для Бердянської першості рахунком – 0: 0.

В інших поєдинках минулого тижня рівної боротьби не вийшло. Лідер чемпіонату «АЗМОЛ» продовжив переможну серію в чемпіонаті. На минулому тижні найсильніша команда за підсумками минулого чемпіонату не залишила шансів суперникам зі «Шмідта». Гра пройшла за переваги футболістів «Азмолу» – 6:1.

Без проблем впорався зі своїми суперниками з «Будівельника» і ще один претендент на нагороди – «Арсенал-Віан тату». Підопічні Едуарда Бондаренка в черговий раз підтвердили своє вміння забивати м’ячі. Гра з «Будівельником» завершилася переконливою перемогою – 7:0.

А ось гравцям «Блискавки» у грі з «Ветераном» довелося потрудитися для досягнення позитивного результату. Гравці найстаршої команди чемпіонату чинили гідний опір, але сил на весь матч їм не вистачило. Гра завершилася перемогою «Блискавки» – 6:2.

А в ще одному поєдинку туру «Фортуна» з розгромним рахунком 12:0 перемогла молодь з «Чайки».

Після зіграних матчів лідером в турнірній таблиці є «АЗМОЛ», в активі якого 39 очок. На другому місці «Арсенал-Віан тату» – 36 очок, а замикає трійку призерів «Блискавка», на рахунку якої 31 набраний пункт.

Вихованці ДЮСШ визначили найси... Бердянські каратисти взяли уча...