28.00

33.70

У футбольній першості без змін

17:43

У чемпіонаті Бердянська з футболу проведені чергові зустрічі. На минулому тижні на полі стадіону «Енергія» відбулося п’ять ігор, в яких було чимало забитих м’ячів.

Головним матчем минулого футбольного тижня мало стати протистояння «АЗМОЛу» і «Сходу». Обидві команди входять в число претендентів на призові нагороди і займають високі місця у турнірній таблиці. Але рівної гри у цей день не було. Футболісти «АЗМОЛу» виявилися набагато сильнішими за своїх суперників. Перший гол у ворота «Сходу» лідери футбольної першості забили через кілька хвилин після стартового свистка. А ще через кілька хвилин діючі чемпіони збільшили свою перевагу в рахунку і до кінця першого тайму зняли всі питання про переможця у матчі, завершивши цей відрізок гри на свою користь – 6:0. Така перевага над суперником дозволила лідеру чемпіонату спокійно довести гру до підсумкової перемоги – 9:4.

Не було проблем у грі проти «Шмітта» і у гравців команди «Арсенал-Віан тату». Підопічні тренера Едуарда Бондаренко не відчули конкуренції з боку команди з селища Роза. За підсумками дев’яноста хвилин зустрічі у воротах «Шмітта» побувало вісім «сухих» м’ячів, підсумок матчу – 8:0.

Чергову перемогу в чемпіонаті здобула і «Блискавка». У минулому турі один з претендентів на призові нагороди екзаменував «Енергію». Гра пройшла за переваги «Блискавки» і завершилася її перемогою – 5:1.

В інших матчах туру «Луч» з рахунком 5:1 переміг молодь з «Чайки», а «Фортуна» взяла верх над «Будівельником» – 3:1.

Після зіграних матчів лідером у турнірній таблиці є «АЗМОЛ», на рахунку якого 42 очка. Друге місце (39 пунктів) у команди «Арсенал-Віан тату», і замикає трійку призерів «Блискавка» (34 очка).

Жителі Бердянських Пісок скарж... Бердянські прикордонники відзв...