28.00

33.70

У футбольній першості Бердянська лідери як і раніше не змінилися

18:44

Перше коло чемпіонату Бердянська з футболу підходить до свого завершення. У турнірі залишилося провести два тури і команди підуть на нетривалу перерву. На минулому тижні на стадіоні «Енергія» відбулися ігри дев’ятого туру.

Центральним поєдинком тижня став матч «Фортуни» і «Ветерана». Початок гри був за «Фортуною». Гравці цієї команди активно провели стартові хвилини матчу, відкрили рахунок забитим м’ячам, а потім збільшили свою перевагу над суперником до 2: 0. Могли забити гравці «Фортуни» ще не один раз, але неточність при завершення атак не дозволяла збільшити рахунок на табло. До середини першого тайму, гравці «Ветерана» змогли змінити хід поєдинку, що дозволило відіграти один пропущений м’яч. На перерву команди пішли за рахунку 2: 1. На початку другого тайму «Ветеран» забиває ще раз і відроджує інтригу в цьому протистоянні. Нічийний результат зберігається до заключних хвилин поєдинку. І тільки в доданий час матчу гравці «Фортуни» змогли схилити шальки терезів на свою користь. Три м’ячі побували в сітці воріт «Ветерана» та гра завершилася на користь «Фортуни» 5: 2.

Також варто відзначити на минулому футбольному тижні і результативну перемогу «Арсенал-Віан тату» над «Чайкою». Підопічні Едуарда Бондаренко завдали розгромної поразки вихованцям ДЮСШ -16: 1.

Переконливу перемогу над «Будівельником» здобув і «Азмол». Діючі чемпіони Бердянська виявилися набагато сильнішими за своїх суперників і продовжили безпрограшну серію, перемігши «Будівельник» – 7: 0.

В інших поєдинках туру «Блискавка» переграла «Луч» – 4: 0, а «Схід» виявився сильнішим «Шмідта» – 3: 0.

У футбольній першості Бердянська лідери як і раніше не змінилисяПісля зіграних поєдинків перше місце в турнірній таблиці займає «АЗМОЛ» в активі якого 24 очка. Друге місце і 21 набране очко у «Арсенал-Віан тату», і замикає трійку призерів «Схід» на рахунку якого 19 очок.