28.00

33.70

У Бердянську відбувся Кубок Запорізької області з пауерліфтингу

18:04

Бердянський Палац спорту в черговий раз став місцем проведення обласних змагань з пауерліфтингу. У суботу, 2 листопада, в нашому місті, атлети Запорізького краю боролися за звання найсильніших.

Кубок Запорізької області по класичному пауерліфтингу та класичному жиму лежачи відбувся в нашому місті 2 листопада. У змаганнях брали участь спортсмени із Запоріжжя, Токмака, Веселого, Чернігівки і Бердянська. Місто Бердянськ представляли пауерліфтери ДЮСШ відділу молоді і спорту і ФОК «Водник». У першому потоці змагалися жінки всіх вагових категорій і юнаки всіх вагових категорій. Бердянці в першому потоці показали високі результати. Серед жінок переможницею Кубка Запорізької області по класичному пауерліфтингу та класичному жиму лежачи стала представниця ФОК «Водник» Катерина Волькович (в/к до 57 кг), яку підготували тренери Сергій Певнев і Руслан Літус. Серед юнаків змагалися юні атлети ДЮСШ відділу молоді і спорту. За підсумками змагань, 1-е місця завоювали – Микита Коломоєць (в/к до 59 кг) і Андрій Валентіров (в/к до 83кг), срібні нагороди в активі Владислава Жежулова (в/к до 59 кг), Микити Білая (в/к до 66кг) і Юрія Кувшинова (в/к до 74кг), а бронзову нагороду завоював Данило Білай (в/к до 59 кг).

У другому потоці дня змагалися чоловіки всіх вагових категорій. Місто Бердянськ представляли пауерліфтери ФОК «Водник» (тренери Сергій Певнев, Руслан Літус та Андрій Охріменко). Бердянці, представники ФОК «Водник», стали переможцями Кубка Запорізької області в класичному жимі лежачи – Олександр Байов (в/к до 74 кг) і Андрій Охріменко (в/к до 93 кг), а срібну нагороду завоював Ян Волькович (в/к 93 кг). У класичному триборстві, бронзову нагороду (в/к до 93 кг) бердянській збірній приніс представник ФОК «Водник» Ян Волькович з сумою 467,5 кг.

У Бердянську відбувся Кубок Запорізької області з пауерліфтингу У Бердянську відбувся Кубок Запорізької області з пауерліфтингу У Бердянську відбувся Кубок Запорізької області з пауерліфтингу У Бердянську відбувся Кубок Запорізької області з пауерліфтингу У Бердянську відбувся Кубок Запорізької області з пауерліфтингу

Геннадій Шилкін став легендою... У Бердянську проходить відкрит...