Сьогодні: 20 Жовтня 2020 | 11:14

У Бердянську привітали учасників крейсерської регати

18:03

Акваторія Бердянської затоки в черговий раз стала місцем проведення крейсерській регати «Олімпійські надії Азова» пам’яті Володимира Лепорського. Гонка стартувала в Маріуполі 14 серпня, а підведення підсумків заплановано на 22 серпня. Традиційно регата проходить по маршруту Маріуполь – Бердянськ – Обіточна коса.

У цьому сезоні участь в регаті беруть вісімнадцять крейсерських яхт. В програму змагань входять і два етапи, один з яких відбувся в акваторії бердянської затоки 20 серпня. Переможці та призери були визначені в трьох групах. Кращий результат за підсумками гонки в першій групі показав екіпаж яхти «Еос». На другому місці «Меотида», а третій результат у яхти «Левант». У другій групі найкращий час проходження дистанції показала яхта «Фаворит». На другому місці етап завершила яхта «Арк», а на третьому місці «Зевс». Серед яхт третьої групи перше місце у «Сіріуса», а з другим результатом гонку завершив екіпаж яхти «Атей».

По завершенні змагань відбувся урочистий парад нагородження. Переможці та призери регати отримали заслужені нагороди та призи від приймаючої сторони – Бердянська і почесного президента міської федерації водних видів спорту Володимира Безверхого.

Заключний етап крейсерської регати «Олімпійські надії Азова» пам’яті Володимира Лепорського стартує в нашому місті і фінішує в Маріуполі 21 серпня.

22 і 23 серпня в місті Маріупо... Футболісти мікрорайону Скловол...