27.97

33.47

У Бердянську «Чайка-ДЮСШ» здобула впевнену перемогу над «Інтерхім-СДЮСШОР»

16:43

Черговий поєдинок в чемпіонаті України з баскетболу провела «Чайка-ДЮСШ». У суботу, 27 лютого наша команда приймала в міському Палаці спорту одеський «Інтерхім-СДЮСШОР».

Впевненою перемогою над командою «Інтерхім-СДЮСШОР» з м. Одеса завершився перший поєдинок для «Чайки-ДЮСШ». З перших хвилин гри наша команда захопила ігрову ініціативу і не упустила її до фінального свистка. Перевага баскетболісток із Бердянська над суперником була беззаперечною. У кожній чверті «чайки» нарощували свою перевагу в рахунку і в підсумку виграли з різницею в 37 очок. Підсумковий результат перемога «Чайки-ДЮСШ» – 98:61.

У Бердянську «Чайка-ДЮСШ» здобула впевнену перемогу над «Інтерхім-СДЮСШОР» У Бердянську «Чайка-ДЮСШ» здобула впевнену перемогу над «Інтерхім-СДЮСШОР» У Бердянську «Чайка-ДЮСШ» здобула впевнену перемогу над «Інтерхім-СДЮСШОР» У Бердянську «Чайка-ДЮСШ» здобула впевнену перемогу над «Інтерхім-СДЮСШОР» У Бердянську «Чайка-ДЮСШ» здобула впевнену перемогу над «Інтерхім-СДЮСШОР» У Бердянську «Чайка-ДЮСШ» здобула впевнену перемогу над «Інтерхім-СДЮСШОР»

Найрезультативнішими у складі бердянської команди в цьому поєдинку стали -Олександр Радулович – 34 очка, Валерія Десятник -16 очок і Олена Бойко – 15 очок.

Повторний матч за участю команд відбудеться в міському Палаці спорту в неділю, 28 лютого. Початок поєдинку о 12.00.

У Бердянську хочуть зробити «р... Про ситуацію в Бердянську стан...