Сьогодні: 20 Вересня 2020 | 04:29

У Бердянській затоці визначили найсильніших чемпіонату України з плавання на відкритій воді

17:43

Чемпіонат України з плавання на відкритій воді відбувся в нашому місті на минулому тижні. Найсильніші українські плавці-марафонці розіграли медалі чемпіонату на кількох турнірних дистанціях.

Чемпіонат України з плавання на відкритій воді з 10 по 12 вересня проходив в акваторії Бердянської затоки. В черговий раз федерація плавання України довірила проведення головного старту сезону нашому місту. Ці змагання стали першими для спортсменів після карантину, пов’язаного з епідемією COVID-19.

У перший день змагань 10 вересня відбулися запливи на 10-кілометрову дистанцію, а також на 7,5 км серед юнаків. На дистанції в 10 км, у чоловіків переможцем став: Ігор Червінський, а в жіночому заліку перемогла Кристіна Панчішко.

На цій же дистанції, в категорії «юніори» кращими стали – Олександр Олексишин і Поліна Юзофенко. У запливі на 7,5 км звання найсильніших завоювали – Карина Снітко і Данило Чобонян.

У заключний день змагань, 12 вересня спортсмени визначали кращих на дистанції п’ять кілометрів. Головними претендентами на медалі (як у чоловіків, так і у жінок) були плавці, які стали призерами у попередній день змагання. У жіночому заліку звання найсильнішої дісталося Кристині Панчішко. Серед «юніорів» чемпіонкою стала Каріна Снітко.

У чоловічій категорії володар золота визначився після перегляду відео фінішу. У цьому запливі серйозну конкуренцію Ігорю Червінському склав спортсмен з Кривого Рогу Володимир Воронько. Спортсмени одночасно прийшли на фініш, але після перегляду відео, суддівський комітет назвав переможцем Ігоря Червінського. Золоту нагороду в категорії «юніори» на цій дистанції здобув Богдан Белеменко.

По завершенню фінального запливу відбувся парад-нагородження. Переможці та призери чемпіонату отримали заслужені нагороди від федерації плавання України.

У Бердянську стартував чемпіон... У чемпіонаті Бердянська з аеро...