28.00

33.70

Спортсмени клубу «Дзаншин» взяли участь у міжнародному турнірі з карате

16:37

Участь у міжнародному турнірі з карате Каtana Cup взяли вихованці бердянського клубу «Дзаншин». Змагання спортсменів різних вікових категорій відбулися на минулому тижні у Чорноморську

Вісімсот спортсменів з України та Молдови взяли участь у П’ятому Міжнародному турнірі з карате Каtana Cup. Протягом трьох днів, з 27 по 29 серпня, у місті Чорноморську проходили напружені поєдинки за участю спортсменів різних вікових категорій. Боротьбу за нагороди змагань вели і вихованці бердянського клубу «Дзаншин».

Відкрили програму змагань спортсмени наймолодшої вікової категорії – від 6 до 9 років. Хлопці та дівчата боролися за нагороди в таких розділах карате, як ката і куміте в індивідуальних і командних видах. Виступ нашої команди: Максима Казакевича, Владислава Асташина і Артема Куделі – завершився завоюванням бронзових нагород у командному ката. А ось нашим дівчатам Поліні Шептій і Єві Ноздріній, незважаючи на великі старання, не вдалося увійти в число призерів.

У другий день змагань боротьбу за медалі вели спортсмени вікової категорії від 10 до 13 років. У цій групі найкращий результат показав Владислав Шурпан, який дійшов до півфіналу в розділі куміте.

У заключний день турніру пройшли змагання у вікових категоріях «кадети», «юніори» та «дорослі», де змагалися Анна Букіна і Єлизавета Алексова. За підсумками виступів у розділі куміте кращий результат – вихід у півфінал – серед наших спортсменок показала Анна Букіна.

Юні баскетболістки бердянської... Бердянці показали відмінні рез...