28.00

33.70

Перше коло футбольного чемпіонату завершено

17:43

Перше коло чемпіонату Бердянська з футболу підійшло до завершення. На минулому тижні на поле стадіону «Енергія» відбулися зустрічі, в яких було чимало цікавої боротьби.

У футбольному чемпіонаті Бердянська проведені чергові матчі. Найцікавішим протистоянням минулого тижня стала гра «Ветерана» та «Фортуни». Обидві команди займають високі місця в турнірній таблиці, і тому боротьба цих суперників очікувалася серйозною. Матч виправдав всі очікування вболівальників. Сили двох команд в цей день виявилися приблизно рівними, а інтрига у визначенні переможця трималася до фінального свистка. Гравці «Ветерана» виявилися більш точними при завершенні атак в цьому матчі і здобули перемогу – 3: 2.

Цікава боротьба була і в грі «Сходу» з «Променем». Спортсмени «Променя» активно провели стартові хвилини, а до середини першого тайму забили у ворота суперника два м’ячі. Поступаючись по ходу поєдинку 0: 2, футболісти «Сходу» змогли вирівняти ситуацію на футбольному полі, відіграли пропущене і на перерву пішли в ролі лідера – 3: 2. А в другому таймі реалізували свою перевагу в рахунку 4: 3.

Трійка лідерів чемпіонату завершила матчі великими перемогами. Чинний чемпіон – «АЗМОЛ» взяв верх над командою «Будівельник» – 6: 0. А «Арсенал-Віан тату» з аналогічним рахунком – 6: 0 – здолав «Енергію».

Ще один претендент на призові нагороди – «Блискавка» з розгромним рахунком 16: 0 перемогла суперників з ДЮСШ. А в протистоянні «Шмітта» і «Чайки» перемога була на боці «Шмітта» – 8: 0.

За підсумками першого кола перше місце в турнірній таблиці займає «АЗМОЛ», в його активі 33 очки. На другому місці «Арсенал-Віан тату» – 30 очок. І замикає трійку призерів «Блискавка», на рахунку якої 27 очок.

Баскетбольний EURO Challenger:... "Динамо" Київ жонглює нападник...