27.81

34.07

МФК «Бердянськ» знову поступився

14:21

Черговий поєдинок в чемпіонаті України з футзалу серед команд першої ліги провів МФК «Бердянськ». На цьому тижні наша команда зіграла в Вінницькій області в смт. Тиврів проти команди «Володимир».

Збірна Бердянська з футзалу провела свій третій поєдинок в професійній лізі України. У понеділок, 25 листопада наша команда грала на виїзді в смт. Тиврів, проти клубу «Володимир». Матч проти одного з лідерів чемпіонату України з футзалу серед команд першої ліги виявився непростим для гравців МФК «Бердянськ». Команда з Вінницької області є одним з головних претендентів на золоті медалі, і в домашньому поєдинку була налаштована на переможний результат.

З перших хвилин гри господарі майданчика захопили ігрову ініціативу і не упустили її до фінального свистка. У всіх компонентах гри футболісти «Володимира» були сильніше своїх суперників. Завершивши перший тайм з рахунком – 4: 1, команда з Тиврова практично вирішила питання про переможця в матчі. Після перерви господарі майданчика збільшили свою перевагу і завершили поєдинок великою перемогою -14: 3. Автором забитих м’ячів у складі МФК «Бердянськ» став Герман Горовий.

Після зіграних матчів на рахунку бердянської команди нуль очок і шосте місце в турнірній таблиці.

Алла Паращук-Мацегора їде з Бе... Боксери клубу «Сокіл» в числі ...