Сьогодні: 29 Вересня 2020 | 12:47

МФК «Бердянськ» стартував в Чемпіонаті України з поразки

15:11

Футболісти клубу «Бердянськ» провели стартовий поєдинок у Чемпіонаті України з футзалу серед команд першої ліги. Стартовий матч в новому сезоні наша команда зіграла в Херсоні, 5 листопада.

Бердянські футболісти дебютували в професійній лізі з футзалу. З цього року команда МФК «Бердянськ» представлятиме наше місто в першій лізі чемпіонату України. Суперниками нашого клубу в цьому сезоні будуть команди з Херсона, Івано-Франківська, Черкас, Миколаївки, Тиврова і міста Ромни.

Стартовий поєдинок наша команда зіграла в Херсоні проти суперників з «Продексім-2». Перший матч виявився невдалим для бердянських футболістів. Наша команда відкрила рахунок, і на рівних зіграла першу половину матчу з господарями майданчика, підсумок першого тайму – нічия (2: 2).

А ось після перерви, гра бердянських футболістів змінилася в гіршу сторону. Гравці нашого клубу стали частіше допускати помилки в обороні власних воріт, що призвело до великої кількості пропущених м’ячів.

Гравці «Продексіма-2» забили шість м’ячів за 7 хвилин і повністю зняли всі питання про переможця в матчі.

У час поєдинку, що залишився, команди оборотів не зменшили, і продовжили радувати уболівальників забитими м’ячами. Гра завершилася перемогою футболістів з Херсона – (11: 5).

Свій наступний матч, в чемпіонаті України з футзалу, МФК «Бердянськ» проведе 15 листопада в Міському Палаці спорту проти команди з Миколаївки «ДЕ Трейдинг».

МФК «Бердянськ» стартував в Чемпіонаті України з поразки МФК «Бердянськ» стартував в Чемпіонаті України з поразки МФК «Бердянськ» стартував в Чемпіонаті України з поразки МФК «Бердянськ» стартував в Чемпіонаті України з поразки МФК «Бердянськ» стартував в Чемпіонаті України з поразки МФК «Бердянськ» стартував в Чемпіонаті України з поразки МФК «Бердянськ» стартував в Чемпіонаті України з поразки МФК «Бердянськ» стартував в Чемпіонаті України з поразки МФК «Бердянськ» стартував в Чемпіонаті України з поразки МФК «Бердянськ» стартував в Чемпіонаті України з поразки

Бердянські волейболістки визна... Волейболісти «JOHN GREAVES» ус...