Categories Спорт

МФК «Бердянськ» поступився лідеру чемпіонату

Матч 4 туру чемпіонату України по футзалу серед команд першої ліги провів МФК «Бердянськ». У п’ятницю, 15 листопада наша команда в міському Палаці спорту протистояла «Де Трейдинг» (Миколаївка).

Матч проти лідера першої ліги України з футзалу, виявився непростим для міні-футбольного клубу «Бердянськ». До гри, яка відбулася в Бердянському Палаці спорту команда з Миколаївки здобула переконливі перемоги над своїми суперниками. Велику перемогу «Де-Трейдинг» відвіз і з нашого міста.

З перших хвилин поєдинку, команда гостей захопила ігрову ініціативу, і не упустила її до фінального свистка. Перевага гравців «Де-трейдингу» над господарями майданчика була великою. Забивши в першій половині гри п’ять м’ячів, команда з Миколаївки вирішила питання про переможця у матчі. У другому таймі, гості не збавили обертів і довели гру до підсумкової перемоги (9:1).