23.92

26.62

МФК «Бердянськ» поступився лідеру чемпіонату

17:35

Матч 4 туру чемпіонату України по футзалу серед команд першої ліги провів МФК «Бердянськ». У п’ятницю, 15 листопада наша команда в міському Палаці спорту протистояла «Де Трейдинг» (Миколаївка).

Матч проти лідера першої ліги України з футзалу, виявився непростим для міні-футбольного клубу «Бердянськ». До гри, яка відбулася в Бердянському Палаці спорту команда з Миколаївки здобула переконливі перемоги над своїми суперниками. Велику перемогу «Де-Трейдинг» відвіз і з нашого міста.

З перших хвилин поєдинку, команда гостей захопила ігрову ініціативу, і не упустила її до фінального свистка. Перевага гравців «Де-трейдингу» над господарями майданчика була великою. Забивши в першій половині гри п’ять м’ячів, команда з Миколаївки вирішила питання про переможця у матчі. У другому таймі, гості не збавили обертів і довели гру до підсумкової перемоги (9:1).

МФК «Бердянськ» поступився лідеру чемпіонату МФК «Бердянськ» поступився лідеру чемпіонату МФК «Бердянськ» поступився лідеру чемпіонату МФК «Бердянськ» поступився лідеру чемпіонату МФК «Бердянськ» поступився лідеру чемпіонату МФК «Бердянськ» поступився лідеру чемпіонату МФК «Бердянськ» поступився лідеру чемпіонату МФК «Бердянськ» поступився лідеру чемпіонату

У шахово-шашковому клубі визна... Кіберспорт в Бердянську: відбу...