28.00

33.70

Юні футболісти визначили найсильніших

16:46

Бердянський стадіон «Енергія» в черговий раз став місцем проведення змагань з футболу Всеукраїнського масштабу

З 9 по 13 червня в нашому місті проходили ігри щорічного дитячого турніру “Кубок Азову”.  Протягом п’яти днів, юнацькі команди з багатьох регіонів нашої країни боролися за перемогу і головні призи змагань.

Переможці та призери були визначені у двох вікових категоріях: до 12 і до 13 років. Турнір виявився досить представницьким і сильним за рівнем майстерності юних футболістів. Серед учасників змагань були вихованці таких відомих шкіл як «Металург» Запоріжжя, ФК «Маріуполь», ФК «Дніпро».

За нагороди турніру билися і команди бердянської ДЮСШ. У віковій категорії до 12 років виступала команда тренера Віталія Шачкова. Юні бердянські футболісти показали гідні результати і за підсумками турніру посіли шосте місце з дванадцяти команд учасниць.

А ось в турнірі серед команд 2006 року народження, результати футболістів ДЮСШ виявилися вище. Вихованці Едуарда Бондаренка впевнено пройшли турнірну дистанцію і завоювали право виступити у фіналі. На жаль, у вирішальному поєдинку проти суперників з Полтави наша команда поступилася з рахунком 0:1, і стала другою у своїй віковій категорії.

Юні футболісти визначили найсильніших Юні футболісти визначили найсильніших Юні футболісти визначили найсильніших Юні футболісти визначили найсильніших Юні футболісти визначили найсильніших Юні футболісти визначили найсильніших Юні футболісти визначили найсильніших

Наступними за нагороди “Кубка Азову” боротимуться юні футболісти вікової категорії до 10 років. Ігри турніру стартують на стадіоні «Енергія» 15 червня.

Юные футболисты определяют сильнейших в турнире памяти Михаила Гречухина в Бердянске

Бердянські каратисти підтвердж... Бердянські важкоатлети визначи...