28.00

33.70

Юні бердянські футболісти продовжують перемагати

17:43

Юнацькі команди бердянської спортивної школи провели ігри чергового туру у Всеукраїнській футбольній лізі. У вихідні наші команди на стадіоні «Енергія» приймали суперників з ФК «Нікополь».

Змагальний сезон для вихованців футболістів бердянської спортивної школи триває. У суботу, 17 квітня, наші команди на стадіоні «Енергія» зіграли матчі чергового туру у Всеукраїнській юнацькій лізі. Суперником бердянських футболістів були ровесники з ФК «Нікополь». Першими свою майстерність продемонстрували сімнадцятирічні футболісти. Сили двох команд в цей день виявилися приблизно рівними. Долю переможця вирішив єдиний результативний удар. За п’ять хвилин до завершення поєдинку підопічні Олександра Підуса забили гол, який у підсумку став переможним, – 1: 0.

Перемогою завершили свій домашній поєдинок проти ФК «Нікополь» і п’ятнадцятирічні вихованці спортивної школи. Перший гол в ворота суперника наша команда забила на 50-й секунді гри. А вже до 8-ї хвилини бердянці подвоїли свою перевагу. На досягнутому підопічні Едуарда Бондаренка не зупинилися і ще двічі в першому таймі засмутили воротаря суперників. Після перерви наша команда збавила оберти, забила у ворота суперника ще два м’ячі і завершила гру впевненою перемогою – 6: 0.

Волейболісти БДПУ продовжують ... Каратисти клубу «Дзаншин» взял...