28.00

33.70

Футбольна збірна знову поступилася

11:21

Футбольна збірна Бердянська провела черговий поєдинок у чемпіонаті Запорізької області з футболу. На минулих вихідних наша команда грала у Маріуполі проти Портовика

Невдала серія поразок у чемпіонаті Запорізької області з футболу для головної команди нашого міста продовжилася в Маріуполі. У неділю, 19 вересня, бердянські футболісти грали у сусідньому місті проти «Портовика». Варто відзначити, що останній суперник підопічних Віталія Шачкова входить у число лідерів обласних змагань і веде боротьбу за призові нагороди.

У той же час наша збірна займає місце у середині турнірної таблиці. Незважаючи на те, що команди виконують різні завдання в обласному чемпіонаті, простим цей матч для господарів поля не став. Гравці збірної Бердянська зробили усе можливе, щоб чинити гідний опір «портовикам». Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Обидві команди створили ряд небезпечних моментів біля воріт один одного, але до забитих м’ячів справа не дійшла. Вирішальним у визначенні переможця став другий тайм, в якому господарі поля змогли знайти слабкі місця в обороні суперника, забили три м’ячі і завершили гру перемогою на свою користь – 3:0.

Після зіграних матчів в активі збірної Бердянська 19 набраних очок і восьме місце у турнірній таблиці.

Свій наступний матч у чемпіонаті Запорізької області з футболу збірна Бердянська зіграє в неділю, 26 вересня, на стадіоні «Енергія» проти «Таврії» з Новомиколаївки. Початок матчу о 17.00.

У футбольній першості лідери к... Спортивний сезон для бердянськ...