28.12

32.05

Футбольна збірна Бердянська завершила сезон перемогою

14:26

Футбольна збірна Бердянська зіграла заключний поєдинок в обласному чемпіонаті цього сезону. У вихідні наша команда приймала на стадіоні «Енергія» суперників із «Мелітопольської черешні».

Матчем проти «Мелітопольської черешні» завершився сезон в обласній першості для футбольної збірної Бердянська. Останній двобій цього року наша команда провела на стадіоні «Енергія» у неділю, 14 листопада.

Гра проти найближчих сусідів за турнірною таблицею була важливою для підопічних Віталія Шачкова. У заключному матчі гравці бердянської команди були налаштовані лише на перемогу і, як виявилося, у подальшому своєї мети успішно досягли.

З перших хвилин на полі стадіону Енергія розгорнулася напружена боротьба двох рівних за силою суперників. Незважаючи на те, що обидві команди створили чимало небезпечних моментів біля воріт одна одної, до забитих м’ячів у першому таймі справа не дійшла.

Наполегливе протистояння продовжилося і після перерви. Гравці бердянської збірної робили все можливе, щоб порадувати своїх уболівальників позитивним результатом, і зрештою змогли досягти бажаного. На сімдесятій хвилині гри господарям вдалося відкрити рахунок на табло після результативного удару Віталія Котляра. На досягнутому наша команда не зупинилася і через кілька хвилин в черговий раз змусила помилитися суперника, а потім довела гру до підсумкової перемоги — 2:0.

За підсумками чемпіонату наша команда набрала 28 турнірних очок. В активі підопічних Віталія Шачкова — десять перемог у двадцяти чотирьох зіграних поєдинках та восьма позиція у турнірній таблиці.

Автор: Сергей Гетьманенко

«Чайка-ДЮСШ» підсилює свій скл... Бердянські ушуїсти здобули наг...