28.12

32.05

«Футбольна збірна Бердянська» поступилася «Мотору»

10:29

Спортивний сезон для «Збірної Бердянська» по футболу триває. Після двох стартових перемог над командами з Полог і Енергодара, підопічні Віталія Шачкова зіграли проти одного з лідерів аматорського футболу в Запорізькому регіоні команди «Мотор». Поєдинок проти сильного суперника бердянські футболісти провели в Запоріжжі, 25 квітня.

Матч проти одного з головних фаворитів обласної першості запорізького регіону виявився непростим для футбольної збірної нашого міста. Гравці нашої збірної в цей день робили все можливе, щоб дати бій грізному супернику, але рівень ігрової майстерності у команди господарів поля виявився вищим.

З перших хвилин гри футболісти запорізького клубу захопили ігрову ініціативу і не упустили її до фінального свистка. Перший гол в ворота нашої збірної гравці «Мотора» забили на 6 хвилині поєдинку. І після забитого м’яча команда господарів поля створила ряд небезпечних моментів біля воріт нашої збірної. Шанси забити були і у бердянських футболістів. Ще в першому таймі м’яч побував у сітці воріт запорожців, але після рішення головного арбітра матчу взяття воріт було скасовано.

На початку другого тайму гравці «Мотора» подвоїли свою перевагу в рахунку, а в кінці матчу забили ще один гол і завершила гру перемогою (3: 0).

Після зіграних матчів в активі «Збірної Бердянська» – 6 очок і п’яте місце в турнірній таблиці. Ігри четвертого туру чемпіонату Запорізької області з футболу наша команда повинна зіграти в найближчі вихідні на стадіоні «Енергія» з маріупольським «Портовиком».

Каратисти клубу «Дзаншин» взял... Вихованці ДЮСШ продовжують бор...