28.32

32.11

Футбольна збірна Бердянська перервала серію поразок

15:04

Футбольна збірна Бердянська зіграла черговий поєдинок в рамках чемпіонату Запорізької області. У вихідні, наша команда на полі стадіону «Енергія» протистояла суперникам з Якимівського «Колоса»

Серія поразок в чемпіонаті Запорізької області для головної футбольної команди Бердянська перервалася після домашнього поєдинку з якімовськім «Колосом». Гра відбулася у неділю, 24 жовтня, на полі стадіону «Енергія».

Фаворитом в цьому протистоянні спочатку вважалася збірна нашого міста, так як команда з Акимовки всі свої попередні матчі в обласному чемпіонаті програла.

З перших хвилин матчу підопічні Віталія Шачкова захопили ігрову ініціативу і не упустили її до фінального свистка. Гравці бердянської збірної виявилися набагато сильніше своїх суперників. Уже після першого тайму питання про переможця було знято. П’ять м’ячів побували в сітці воріт «Колоса». У свою чергу, гості забити господарям не змогли.

На досягнутому бердянські футболісти не зупинилися і після перерви продовжили атаки на ворота суперника. За сорок п’ять хвилин другого тайму гравці нашої збірної створили велику кількість небезпечних моментів біля воріт суперника, але тільки три атаки завершилися забитими м’ячами. Гра завершилася перемогою збірної Бердянська – 8: 0.

Після зіграних матчів в активі нашої команди 22 очки і дев’ята позиція в турнірній таблиці.

Ігри наступного, 23го, туру чемпіонату Запорізької області з футболу згідно календаря змагань наша команда повинна зіграти в вихідні проти ФК «Орєхов».

Автор: Сергій Гетьманенко

Бердянські штангісти повернули... Бердянська «Чайка-ДЮСШ» поступ...