28.00

33.70

Футбольна збірна Бердянська перемогла пологівський «АгроКом»

11:41

Матчем проти пологівської команди «Агро Ком 1990» стартувало друге коло чемпіонату Запорізької області з футболу для збірної Бердянська. Матч відбувся 29 серпня на полі стадіону «Енергія».

Гравці збірної Бердянська на цей матч вийшли з завданням перемогти і, як виявилося в подальшому, своєї мети досягли. З перших хвилин матчу бердянські футболісти захопили ігрову ініціативу і вже до середини першого тайму відкрили рахунок забитим м’ячем. На 17-й хвилині гри одна з атак у виконанні нашої команди завершилася взяттям воріт суперника. Автором забитого м’яча став Микита Ганжа. На досягнутому наша команда не зупинилася, і на 32-й хвилині м’яч знову побував у сітці воріт суперника, після результативного удару Максима Надрічного. У час, що залишився до перерви, обидві команди створили ряд небезпечних моментів біля воріт один одного, але до забитих м’ячів справа не дійшла.

Старт другого тайму видався провальним для господарів поля. Помилка в захисті призвела до порушення правил і видалення одного з гравців нашої команди. Але, навіть поступаючись у чисельному складі суперникам з Полог, бердянці продовжували створювати небезпечні моменти біля воріт суперника, і на 62-й хвилині рахунок, після удару Максима Надрічного, став 3:0.

Не пішли з поля без забитого м’яча в цей день і гравці «АгроКома». За 15 хвилин до завершення гості забили гол престижу, а гра в підсумку завершилася на користь збірної Бердянська – 3:1.

Після зіграного матчу в активі збірної Бердянська 19 набраних очок і восьме місце в турнірній таблиці. Свій наступний матч в рамках обласної першості наша команда зіграє в найближчі вихідні в Енергодарі.

Футбольна збірна Бердянська перемогла пологівський «АгроКом»Футбольна збірна Бердянська перемогла пологівський «АгроКом»

Бердянські боксери увійшли в ч... Юні баскетболістки бердянської...