28.00

33.70

Футбольна першість триває

13:19

Після тижневої перерви поновився чемпіонат Бердянська з футболу. У другому колі кількість команд учасниць скоротилася на одну – збірна бердянської ДЮСШ припинила боротьбу в чемпіонаті.

Центральним протистоянням минулого тижня стала гра «Блискавки» і «Сходу». Команди є сусідами з турнірної таблиці і ведуть боротьбу за призові нагороди. Матч пройшов у рівній боротьбі. Сили двох суперників у цей день були рівними, що і підтвердив підсумковий результат. Гра завершилася внічию – 1: 1.

Рівна боротьба була і в протистоянні «Ветерана» з «Променем». У другому колі найстарша команда чемпіонату посилилася декількома досвідченими гравцями, що підвищило рівень гри. У грі з «Променем» футболісти «Ветерана» виявилися набагато точніше своїх суперників і завершили матч перемогою – 3: 1.

Рівна гра очікувалася і в матчі «Фортуни» і «Енергії». Але у цей день спортсмени «Фортуни» були набагато сильніше суперників. З перших і до останніх хвилин перевага була на боці підопічних Олега Лігути, вони перемогли з рахунком 6:3.

В інших матчах минулого тижня були показані наступні результати: «Будівельник» – «Шмітт» – 8:2, «Арсенал-Віан тату» – «Чайка» -15:0.

Після зіграних матчів лідером турнірної таблиці є «АЗМОЛ», в активі якого 36 очок. На другому місці «Арсенал-Віан тату» – 33 очки, і замикає трійку призерів «Блискавка», на рахунку якої 28 очок.

Ігри чемпіонату Бердянська з футболу проходять з понеділка по п’ятницю на стадіоні «Енергія». Початок о 18:30.

Бердянські баскетболістки прод... Боксери клубу «Сокіл» результа...