28.00

33.70

Футбольна першість триває

17:43

Після нетривалої перерви поновився чемпіонат Бердянська з футболу. На цьому тижні на стадіоні «Енергія» відбудуться п’ять поєдинків, у яких буде чимало наполегливої боротьби.

Після тижневої перерви відновилася міська першість з футболу. На жаль, у другому колі кількість команд, що беруть участь в змаганнях, скоротилася на одну. Молодіжна команда ДЮСШ зійшла з турнірної дистанції, припинивши боротьбу в чемпіонаті. Решта збірних сповнені бажанням продовжити участь у першості.

Стартувала програма другого кола змагань з поєдинку «Блискавки» і «Сходу». Саме цей матч отримав статус центрального на цьому тижні. Обидві команди є сусідами по турнірній таблиці і ведуть боротьбу за призові нагороди.

Гра виправдала всі очікування вболівальників побачити напружений поєдинок. Цього разу футболістам «Сходу» вдалося чинити гідний опір своїм суперникам. З перших і до останніх хвилин матчу на полі стадіону «Енергія» відбувалась рівна боротьба. Гра виявилася напруженою, обидві команди створили чимало небезпечних моментів біля воріт один одного, але забитих м’ячів у цей день виявилося всього два. Усі головні події відбулися у другому таймі. На 66 хвилині «Блискавка» вийшла вперед, але втримати переможний результат підопічні Віталія Шачкова не змогли. Через п’ять хвилин гравці «Сходу» зрівняли рахунок.

У час матчу, що залишився, обидві команди створили ряд небезпечних моментів біля воріт один одного, але до забитих м’ячів справа не дійшла. Підсумок матчу – нічия – 1: 1.

Також на цьому тижні пройдуть наступні поєдинки «Шмідт» – «Будівельник», «Арсенал-Віан тату» – «Чайка», «Фортуна» – «Енергія» і «Луч» – «Ветеран». Ігри міської першості проходять з понеділка по п’ятницю на стадіоні «Енергія». Початок о 18.30.

Бердянські баскетболістки беру... Бердянські баскетболістки взял...