28.25

34.36

Футбольна першість Бердянська триває

13:19

У зимовій першості Бердянська з футболу пройшли чергові ігри. У вихідні на стадіоні «Енергія» відбулися два матчі, в яких було чимало забитих м’ячів.

Зимова першість Бердянська з футболу триває. Команди-учасниці продовжують демонструвати свою спортивну майстерність і ведуть боротьбу за призові нагороди. У минулі вихідні тур виявився неповним. Погодні умови внесли корективи в графік проведення змагань, і з п’яти запланованих поєдинків відбулися тільки два.

У першій грі третього туру зустрілися «Енергія» і «Луч». Матч пройшов у напруженій боротьбі. Незважаючи на те що фаворитом у цій зустрічі була «Енергія», великої переваги над суперником у футболістів цієї команди не було. Гравці «Променя» по ходу всього матчу чинили гідний опір. Перший гол в цій грі був забитий наприкінці першого тайму. Футболісти «Енергії» знайшли слабкі місця в обороні суперника і відкрили рахунок. Через кілька хвилин ще один м’яч був забитий в ворота «Променя». Два забиті голи в цьому протистоянні було забито і після перерви. Гравці двох клубів по разу відзначилися в одинадцятиметрових штрафних ударах, і матч завершився на користь «Енергії» – 3: 1.

Ще більше забитих м’ячів було в матчі «Блискавки» з «Ветераном». Рівної гри в цьому протистоянні не вийшло. Футболісти «Блискавки» виявилися набагато сильнішими за суперників. Уже до середини першого тайму рахунок на табло був 3: 0 на користь «Блискавки». А до перерви один з лідерів міського футболу вигравав у суперника з рахунком 5: 0. У другому таймі підопічні Віталія Шачкова ще три рази забили в ворота «Ветерана» та здобули перемогу з рахунком 8: 0.

Бердянські волейболісти продов... Футболісти ДЮСШ ведуть підгото...