28.12

32.05

Футболісти «Збірної Бердянська» завершили сезон

12:37

«Збірна Бердянська» завершила сезон у чемпіонаті Запорізької області з футболу. Заключна гра для нашого клубу відбулася в середу, 2 грудня на стадіоні «Енергія». У цей день наші футболісти протистояли суперникам із запорізького «Мотора».

Поєдинок проти кращої команди за підсумками минулого сезону і одного з претендентів на чемпіонський титул цього року виявився непростим для підопічних Віталія Шачкова. В останній грі сезону гравці бердянської збірної зробили все можливе, щоб дати бій грізному супернику.

Перша половина матчу пройшла в рівній боротьбі. Гравці нашої команди мало в чому поступалися футболістам із Запоріжжя і створили ряд небезпечних моментів біля воріт суперника. У свою чергу і гравці «Мотора» в захисті не засиджувалися і шукали можливості забити гол у ворота «Збірної Бердянська». Але незважаючи на таку активність з боку двох команд, забитих м’ячів у першому таймі не було.

Всі головні події в цьому поєдинку відбулися в кінці матчу. На сімдесятій хвилині рахунок у грі був відкритий. Захисники бердянської команди допустили помилку при обороні власних воріт, порушивши правила в штрафному майданчику. Гравці «Мотора» успішно реалізували одинадцятиметровий удар. На досягнутому запоріжці не зупинилися і в час, що залишився матчу ще двічі святкували успіх. Гра завершилася перемогою запорізької команди – 3:0.

Але незважаючи на поразку в заключному поєдинку, цей сезон став одним з кращих для бердянської команди за останні роки. Наша збірна показала гідний результат завершивши свої виступи на п’ятому місці. По ходу турніру «Збірна Бердянська» здобула сім перемог, в семи поступилася і чотири поєдинки завершила в нічию.