28.12

32.05

Футболісти збірної Бердянська поступилися суперникам із «НовАвтотрансу»

08:46

Футбольна збірна Бердянська зіграла черговий поєдинок у чемпіонаті Запорізької області. У неділю, 7 листопада, наша команда приймала на стадіоні «Енергія» суперників із команди «НовАвтотранс».

Чемпіонат Запорізької області з футболу серед аматорських команд підходить до завершення. У турнірі залишилося зіграти кілька турів, та стане відома остаточна позиція команд у турнірній таблиці. Традиційно участь у першості бере і команда Бердянська.

На жаль, цього сезону рівень гри нашої команди помітно поступається більшості учасників турніру. Збірна Бердянська веде боротьбу за місця у середині турнірної таблиці. Лише вісім із двадцяти трьох зіграних ігор підопічні Віталія Шачкова завершили на свою користь, і в одному поєдинку була нічия. У решті матчів перемога була на боці наших суперників.

Ось і у поєдинку проти нововасилівського «НовАвтотрансу», який відбувся у вихідні на стадіоні «Енергія», нашим футболістам довелося поступитися. У цій грі сили команд були приблизно рівними. Гравці бердянської команди активно стартували у цьому поєдинку та створили низку небезпечних моментів біля воріт суперника. Та всі спроби відкрити рахунок успіхів господарям не принесли. У свою чергу, гості в атаці зіграли продуктивніше і свої моменти завершували взяттям воріт. На перерву команда господарів пішла програючи – 0:3.

У другому таймі гравці збірної Бердянська робили все можливе, щоб змінити хід поєдинку, але все, чого вдалося досягти цього дня – це відіграти один м’яч. Поєдинок завершився перемогою «НовАвтотрансу» – 3:1.

Після зіграних матчів в активі збірної Бердянська – 25 очок та восьма позиція у турнірній таблиці. Завершальний матч цього сезону наша команда має провести у Бердянську найближчими вихідними проти «Мелітопольської черешні».

Автор: Сергей Гетьманенко

«ДЮСШ-Бердянськ» продовжила пе... Бердянський штангіст став найс...