32.05

Футболісти ДЮСШ зіграли чергові поєдинки у юнацькій лізі

17:43

Чергові поєдинки у всеукраїнській юнацькій лізі зіграли футболісти бердянської ДЮСШ. Минулими вихідними наші команди зіграли на виїзді проти команд «Інгулець» Петрово

Ігри восьмого туру першості юнацької футбольної ліги команди бердянської ДЮСШ провели 23 жовтня у Петрові проти «Інгульця». Обидва матчі завершилися не на користь наших команд.

Першими свою майстерність продемонстрували сімнадцятирічні футболісти. Гра вийшла результативною. Рахунок відкрили футболісти «Інгульця» на 12 хвилині поєдинку. І надалі обидві команди створили низку небезпечних моментів біля воріт одна одної, але до взяття воріт у першому таймі справа не дійшла. Ключовими у матчі стали заключні десять хвилин гри, за які господарі ще тричі святкували успіх. Підопічні Едуарда Бондаренка відповіли лише одним результативним ударом. Підсумок матчу – перемога «Інгульця» – 4:1.

Після зіграних матчів в активі бердянської ДЮСШ вісім очок та восьма позиція у турнірній таблиці.

Результативним виявився і двобій молодших складів. У першому таймі сильнішими виявилися юні футболісти з Петрово. Перший м’яч у ворота бердянської команди був забитий на 8-й хвилині матчу, а на 25-й хвилині гравці «Інгульця» подвоїли свою перевагу і на перерву пішли за рахунку 2:0.

У другому таймі боротьба продовжилась. Поступаючись по ходу гри, гравці нашої команди робили все можливе, щоб змінити рахунок на табло, але на 48 хвилині матчу знову помилилися в обороні та пропустили третій гол. У час матчу гравці бердянської ДЮСШ змогли відіграти два пропущені м’ячі, але врятувати гру нашій команді не вдалося. Матч завершився перемогою «Інгульця» – 3:2.

Після зіграних матчів в активі бердянської ДЮСШ чотири очки та дев’яте місце у турнірній таблиці.

Ігри дев’ятого туру наші команди зіграють 30 жовтня проти команди “Аякс-Металург” із Запоріжжя.

Автор: Сергій Гетьманенко

Бердянська «Чайка-ДЮСШ» поступ... Бердянський каратист завоював ...