28.00

33.70

Футболісти «Азмола» зробили черговий крок до золота чемпіонату

10:00

У чемпіонаті Бердянська з футболу зіграні чергові поєдинки. Одним із головних протистоянь тижня став матч лідерів – «Азмолу» і «Арсенал-Віан тату».

Матч лідерів турнірної таблиці «Азмол» з «Арсенал-Віан Тату» став однією з головних подій минулого футбольного тижня. Підсумки цього матчу були важливі для подальшої боротьби за золоті нагороди. У разі перемоги гравці «АЗМОЛу» збільшували свій відрив у набраних очках від найближчих конкурентів на шість пунктів і підвищували свої шанси на повторення торішнього результату. Гра виправдала всі очікування вболівальників побачити цікавий футбол.

Перший тайм залишився за гравцями «АЗМОЛу», які забили у ворота суперника два м’ячі і на перерву пішли у ролі лідера – 2:0. Варто відзначити, що гравці «Арсенал-Віан тату» здаватися без бою не збиралися. У другому таймі підопічні Едуарда Бондаренка перехопили ігрову ініціативу, відіграли один м’яч і були близькі до того, щоб врятувати гру, але удача в цей день була на боці «Азмола», який здобув перемогу – 2:1.

В інших поєдинках тижня були показані наступні результати: «Будівельник» переміг «Луч» – 3:1. З аналогічним рахунком – 3:1 – «Схід» переграв «Ветеран». Гравці «Фортуни» розгромили «Шмідт» – 9:0, а «Блискавка» не залишила шансів молоді з «Чайки» – 19:1.

Після зіграних матчів лідером турнірної таблиці є «АЗМОЛ», на рахунку якого 45 очок. Друге місце і 39 набраних очок у «Арсенал-Віан тату», а замикає трійку призерів «Блискавка».

У БК «Будівельник» відкрили за... Бердянські акробати показали в...