28.00

33.70

Футболісти 11-ї школи стали призерами Всеукраїнського турніру «Шкіряний м’яч»

11:11

Юні футболісти Бердянської ЗОШ №11 взяли участь у фінальному турнірі всеукраїнських змагань з футболу, що проходять на призи клубу «Шкіряний м’яч». Змагання найсильніших команд вікової категорії 2005 року народження відбулися в Миргороді.

Футболісти 11-ї школи стали призерами Всеукраїнського турніру «Шкіряний м'яч»

Миргородський стадіон «Старт» став місцем проведення фінального турніру з футболу, що проходить на призи клубу «Шкіряний м’яч». З 27 по 29 серпня вісім найсильніших шкільних збірних, складених з футболістів 2005 року народження, боролися за право бути переможцем змагань.

Боротьбу за нагороди турніру вели і юні бердянські футболісти зі ЗОШ №11. Наша команда впевнено провела всі відбіркові турніри і завоювала право виступити у Всеукраїнському фіналі. І у вирішальних іграх наші спортсмени були на висоті. У груповому турнірі, підопічні тренера Віталія Шачкова переграли ровесників з гімназії м. Шаргорода (7:3), ЗОШ смт Подволочинська (4:0) та НВК №3 м. Яготина (5:0). Такі результати, дозволили Бердянським футболістам вийти у фінал змагань і битися за звання найсильнішої команди. Вирішальний поєдинок турнір проти однолітків з НВК №26 р. Рівне, пройшов у напруженій боротьбі і завершився внічию 2:2, і володаря золотих нагород довелося визначати в серії пенальті. На жаль, в футбольній лотереї більш точними виявилися гравці з Рівного (5:4), які в підсумку завоювали головний кубок змагань. А гравці бердянської ЗОШ №11, вперше в історії виступів бердянських команд у цих змаганнях, стали срібними призерами турніру, що проходить на призи клубу «Шкіряний м’яч».

Юні футболісти визначили найсильніших у турнірі «Шкіряний м’яч»

Перше коло футбольної першості... Каратисти клубу «Дзаншин» взял...