28.00

33.70

“Чайка-ДЮСШ” в черговий раз перемогла “Козачку-КПУ” (Відео)

13:37

Спортивний сезон для головної баскетбольної команди міста “Чайки-ДЮСШ” триває. У п’ятницю, 15 березня наша команда провела черговий поєдинок у Запоріжжі в рамках чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд суперліги. Суперником бердянського клубу була “Козачка-КПУ”.

"Чайка-ДЮСШ" в черговий раз перемогла "Козачку-КПУ" (Відео)

Матч, в Запоріжжі став третім протистоянням команд у цьому сезоні. До цього поєдинку “Чайка-ДЮСШ” двічі перемагала своїх суперниць з обласного центру. Незмінені своїм традиціям підопічні Срджана Радуловича в минулій грі.

З перших хвилин матчу Бердянські баскетболістки захопили ігрову ініціативу і в багатьох компонентах гри були сильнішими команди господарів баскетбольного майданчика. Перша чверть завершилася переконливою перемогою “Чайки-ДЮСШ” 30:13. У другій десятихвилинці бердянські баскетболістки зменшили оберти, що дозволило гравцям “Козачки-КПУ” вирівняти хід поєдинку. Цей відрізок гри пройшов в рівній боротьбі і завершився на користь нашої команди 12:11. Таким чином до великої перерви “Чайка-ДЮСШ” мала перевагу над суперником в 18 очок, опереджаючи в рахунку 42:24.

Такої кількості набраних очок в результаті вистачило, щоб спокійно провести час матчу і в черговий раз довести свою перевагу над суперником. Гра завершилася перемогою “Чайки-ДЮСШ” 84:73.

А вже в середу, 20 березня обидві команди проведуть ще один поєдинок між собою в рамках чемпіонату України з баскетболу. Гра відбудеться в Бердянському міському Палаці спорту. Початок о 16:00.

У Бердянську святкують День не... Бердянські депутати наводять л...