28.00

33.70

«Чайка-ДЮСШ» поступилася в першій грі серії плей-офф

13:48

Баскетболістки «Чайки-ДЮСШ» зіграли перший поєдинок серії плей-офф чемпіонату України з баскетболу серед команд суперліги. Суперником бердянського клубу в цій стадії змагань став «Франківськ-ПНУ».

Баскетболістки бердянської «Чайки-ДЮСШ» продовжують боротьбу за призові нагороди. Після завершення регулярної першості, яку наша команда завершила на третій позиції, стартували ігри серії плей-офф. Суперником нашого клубу в цій стадії змагань став «Франківськ-ПНУ».

Перший матч, який відбувся в міському Палаці спорту 23 березня, виявився невдалим для бердянської «Чайки-ДЮСШ». У цій грі господарі майданчика грали без свого головного тренера Срджана Радуловича, який за станом здоров’я не зміг керувати своїми підопічними в цей день. Ця втрата виявилася значущою для «Чайки-ДЮСШ».

Як показало перше протистояння баскетболісток із Бердянська та Івано-Франківська, сили двох команд виявилися рівними. З першої і до останньої хвилини матчу була запекла боротьба, в якій перемогти міг кожен із суперників. Перша десятихвилинка завершилася в нічию – (19:19). У другій чверті більш результативно зіграли баскетболістки з Івано-Франківська, які на велику перерву пішли лідерами – (40:35). У третій чверті баскетболістки «Чайки-ДЮСШ» відіграли пропущене і вийшли вперед, але втримати переможний результат в підсумку не змогли. У заключні хвилини поєдинку більш успішніше зіграв «Франківськ-ПНУ» який завершив гру на свою користь – (84:80). Другий поєдинок серії плей-офф команди зіграють в Івано-Франківську, 25 березня.