28.00

33.70

«Чайка-ДЮСШ» поступилася «Київ-Баскету» (Відео)

13:43

Заключний поєдинок в рамках регулярного чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд суперліги провела «Чайка-ДЮСШ». У неділю, 14 квітня, наша команда у міському Палаці зіграла зі столичним клубом «Київ-Баскет».

Матч проти найсильнішої команди минулого сезону – «Київ-Баскета» турнірного значення для Бердянської команди не мав. Незалежно від результату цього поєдинку, наша команда займала четверте місце у регулярній першості та гарантувала свою участь в іграх плей-оф. А ось суперник «Чайки-ДЮСШ» ще зберігає шанси, щоб завершить цей етап чемпіонату на першому місці.

У поединку, який відбувся у неділю, 14 квітня в міському Палаці спорту, тренер Бердянського клубу Срджан Радулович зробив основну ставку на молодь та дав проявити себе гравцям, які отримували не так багато ігрового часу на баскетбольному майданчику в цьому сезоні. У свою чергу «Київ-Баскет» провів цей матч в своєму бойовому складі.

Рівної гри в цей день не вийшло. Перевага київської команди над суперником відчувалося з першої хвилини і до фінального свистка. Всі чотири чверті закінчилися на користь «Київ-Баскета», який у підсумку здобув переконливу перемогу 89:53.

Найрезультативнішими гравцями у цьому поединку в складі «Чайки-ДЮСШ» стали: Олена Попова, на рахунку якої 17 очок та  Валерія Десятник, в активі якої 14 очок.

Уже в середу, 17 квітня, нашу команду очікує напружений поєдинок у Рівному. Саме баскетболістки БК «Рівне» стали нашими суперницями у боротьбі за потрапляння до півфінальної стадії чемпіонату. В іграх на виліт команди зіграють до двох перемог. Перший матч відбудеться в Рівному, а потім клуби зіграють у Бердянську.

«Чайка-ДЮСШ» поступилася «Київ-Баскету» (Відео) «Чайка-ДЮСШ» поступилася «Київ-Баскету» (Відео) «Чайка-ДЮСШ» поступилася «Київ-Баскету» (Відео) «Чайка-ДЮСШ» поступилася «Київ-Баскету» (Відео) «Чайка-ДЮСШ» поступилася «Київ-Баскету» (Відео) «Чайка-ДЮСШ» поступилася «Київ-Баскету» (Відео) «Чайка-ДЮСШ» поступилася «Київ-Баскету» (Відео)

«Чайка-ДЮСШ» в очередной раз оказалась сильнее БК «Ровно» (Видео)

«Чайка-ДЮСШ» поступилася в пер... Вихованці ДЮСШ успішно виступи...