23.92

26.62

«Чайка-ДЮСШ» поступилася БК «Франківськ-ПНУ»

16:22

Баскетболістки бердянської «Чайки-ДЮСШ» провели чергові поєдинки в чемпіонаті України. У вихідні наша команда грала на виїзді проти БК «Франківськ».

Непростими виявилися два виїзні поєдинки в Івано-Франківську для «Чайки-ДЮСШ». Незважаючи на те, що до цих ігор в активі господарів майданчика перемог не було – саме БК «Франківськ» був фаворитом в двоматчевому протистоянні.

Перед домашніми поєдинками БК «Франківськ» помітно посилив свій склад трьома досвідченими і сильними баскетболістками, і тепер може кардинально змінити ситуацію в турнірній таблиці.

І якщо господарі майданчика на ці матчі вийшли в найсильнішому складі, то бердянський клуб виступав з кадровими втратами. Головною проблемою для «Чайки-ДЮСШ» – стала відсутність Олександри Радулович, яка в цей час керувала кадетською жіночою збірною України в міжнародному турнірі. Такі втрати позначилися на грі бердянської команди в атаці, і підвищили шанси БК «Франківськ» на досягнення позитивного результату.

У грі, яка відбулася в суботу, 18 січня, господарі майданчика з перших хвилин матчу захопили ініціативу і не упустили її до фінального свистка. Перша чверть пройшла в рівній боротьбі і завершилася на користь БК «Франківськ» – 19:16. У другій і третій десятихвилинці команда господарів збільшила свою перевагу над суперником, і перед заключним відрізком гри мала перевагу над «Чайкою-ДЮСШ» в 21 очко. Такої переваги вистачило, щоб довести гру до підсумкової перемоги – 82:64.

Не дали шансів своїм суперницям баскетболістки з Івано-Франківська і в другій грі. У кожній з чвертей господарі майданчика були сильніше бердянської команди і заслужено здобули свою другу перемогу в чемпіонаті – 84:69.

В інших поєдинках минулих вихідних, були показані наступні результати: «Динамо-НПУ» (Київ) – «Інтерхім» (Одеса) – 66:79 та «Київ-Баскет» – БК «Рівне» – 77:53.

Після зіграних поєдинків, лідером в турнірній таблиці є «Київ-Баскет» в активі якого 26 очок. А на рахунку бердянської «Чайки-ДЮСШ» – 16 очок і п’яте місце в турнірній таблиці.

У чемпіонаті з шахів стартувал... Бердянські футболісти визначаю...