27.97

33.47

«Чайка-ДЮСШ» показала стовідсотковий результат в іграх з «Інтерхім-СДЮСШОР»

09:24

Баскетболістки «Чайки-ДЮСШ» зіграли і другий поєдинок проти одеського «Інтерхім-СДЮСШОР». Гра завершилася черговою перемогою для нашого клубу.

І в другій зустрічі проти одеського «Інтерхім-СДЮСШОР» наша команда святкувала успіх. На відміну від першого поєдинку, який був зіграний в міському Палаці спорту в суботу, 27 лютого, в цей раз баскетболістки «Чайки-ДЮСШ» змусили похвилюватися своїх уболівальників. Наша команда впевнено стартувала в цьому поєдинку і завершила першу чверть на свою користь 17:11. У другій чверті ситуація на баскетбольному майданчику змінилася, перевага перейшла до команди гостей. Одеситки результативно провели цю чверть і зрівняли рахунок 34:34. Вирішальною в матчі стала третя десятихвилинка. Господарі майданчика взяли все під свій контроль, вийшли вперед і довели гру до підсумкової перемоги 90:76.

Після зіграних поєдинків в активі «Чайки-ДЮСШ» 38 набраних очок і третє місце в турнірній таблиці. Свої наступні ігри наша команда згідно календаря змагань повинна зіграти в Івано-Франківську 13 і 14 березня.

В Бердянске «Чайка-ДЮСШ» одержала уверенную победу над «Интерхим-СДЮСШОР»

У Бердянську «Чайка-ДЮСШ» здоб... У спортивному залі «Спартак» в...