23.92

26.62

«Чайка-ДЮСШ» перервала серію поразок

15:07

Два матчі чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд Суперліги провела «Чайка-ДЮСШ». У вихідні наша команда в Міському Палаці спорту грала проти суперниць з БК «Франківськ».

Протистояння двох головних невдах сезону – БК «Франківськ» та «Чайки-ДЮСШ», стало одним з найцікавіших подій минулих вихідних в чемпіонаті України з баскетболу в жіночій Суперлізі. До протистояння в Бердянську, в активі команд були тільки поразки. Серія поразок у команди з Івано-Франківська досягала 5 матчів, а у бердянського клубу програних ігор було вісім.

Перервати невдалу серію «Чайка-ДЮСШ» змогла в минулих іграх. Допомогти молодим гравцям в цих поєдинках змогла Олександра Радулович.

Маючи такого гравця в своєму складі, бердянський клуб став головним претендентом на перемогу в двоматчевому протистоянні. Завдяки результативній грі Олександри Радулович і Тетяни Панченко, «Чайка-ДЮСШ» змогла показати стовідсотковий результат у цих іграх.

Ці два поєдинки виявилися непростими. Напружена боротьба була з перших і до останніх хвилин. У першому протистоянні, «Чайка-ДЮСШ» здобула перемогу з рахунком – 74:63. А ось у другій грі – перевага в рахунку була невеликою.

Команда з Івано-Франківська впевнено провела перші хвилини гри і до середини першої чверті лідирувала в рахунку – 14: 4. Але, стартова десятихвилинка залишилася за «Чайкою-ДЮСШ». Баскетболістки з Бердянська відіграли пропущене, і цей відрізок гри завершили на свою користь – 19:15. У другій чверті, БК «Франківськ» скоротив відставання від суперника до мінімального і на перерву команди пішли за рахунку – 40:39.

У другій половині гри, команди по черзі виходили вперед, а вирішальною у визначенні переможця стала остання хвилина гри. Два результативних кидка зі штрафного і далеке триочкове потрапляння Тетяни Панченко – стали ключовими в цій грі. Підсумок матчу – перемога «Чайки-ДЮСШ» – 82:78.

Наступні поєдинки в чемпіонаті наша команда зіграє вже в наступному році. А в цьому, підопічним Срджана Радуловича ще належить провести два поєдинки в кубку України проти «Динамо – НПУ». Перший матч відбудеться в нашому місті 18 грудня, а потім команди визначать найсильнішого в Києві.

Росія відсторонена від участі ... У турнірі з футзалу визначилис...