Сьогодні: 05 Грудня 2020 | 10:37

Боксери клубу «Сокіл» в числі кращих у Всеукраїнському турнірі

16:22

Вихованці бердянського клубу «Сокіл» взяли участь у Всеукраїнських змаганнях з боксу. Турнір за участю команд з кількох регіонів нашої країни відбувся в Запоріжжі, в минулі вихідні.

Запорізький спортивний комплекс «Мотор Січ» в черговий раз став місцем проведення Всеукраїнських змагань з боксу. 23-24 листопада в цій спортивній споруді проходили напружені поєдинки за участю юних спортсменів з декількох регіонів нашої країни, вікової категорії до 10 років.

Честь нашого міста в турнірі захищала команда клубу «Сокіл». Юні бердянці брали участь в змаганнях в складі семи чоловік. Виступ в сильному за рівнем майстерності турнірі виявився результативним для вихованців Сергія Вареника.

Переможцями змагань у своїх категоріях стали: Микола Чорновіл, Матвій Пелешенко, Андрій Зотов. Друге місце в активі Даніела Врабіє, а бронзовими призерами турніру стали: Матвій Левченко, Богдан Фролов і Максим Казачковський.

МФК «Бердянськ» знову поступив... Осипенківського школярки стали...