Сьогодні: 17 Вересня 2021 | 06:48

28.00

33.70

Бердянський спортсмен Олексій Якущенко став першим у кубку України з бодібілдингу

17:00

Перемогою завершив свій виступ на відкритому кубку Східного регіону України представник спортивного клубу «Арена» Олексій Якущенко.  Наш атлет став найсильнішим в категорії “Men’s physique”, серед чоловіків зростом до 178 см.

Федерація бодібілдингу нашої країни провела відкритий кубок Східного регіону України «Богатир класик». У програму кубка увійшли змагання в таких розділах – “чоловічий бодібілдинг”, “жіночий бодіфітнес”, “фізик чоловіка” і “фітнес бікіні”.

Змагання за участю спортсменів з кількох регіонів нашої країни відбулися у Запоріжжі 13 квітня.

Боротьбу за нагороди кубка вели і спортивні інструктори клубу «Арена» Олексій Якущенко та Наталія Лагуткіна. Виступ наших спортсменів виявився успішним. Олексій Якущенко, який виступав у категорії «фізик» серед чоловіків зростом до 178 см став володарем золотої медалі.  А ще одна наша спортсменка Наталія Лагуткіна, яка виступала в категорії “фітнес бікіні” серед жінок зростом до 163 см показала шостий результат серед тринадцяти учасниць в цій категорії.

У Бердянській затоці відбулася... Бердянські боксери в числі кра...