27.97

33.47

Бердянський штангіст – призер чемпіонату України

23:20

Вихованець Бердянської ДЮСШ міськспорткомітету Богдан Тараненко взяв участь в чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. Виступ нашого спортсмена виявився успішним. Наш атлет зміг увійти в число кращих.

Бердянський штангіст - призер чемпіонату України

Чемпіонат України серед юніорів до 20 років та Всеукраїнський турнір на призи олімпійської чемпіонки Наталі Скакун відбувся з 22 по 27 березня в Чернігові. Боротьбу за нагороди змагань вели найсильніші молоді атлети нашої країни, серед них був і вихованець Бердянської ДЮСШ міськспорткомітету Богдан Тараненко. Наш атлет представляв Запорізький регіон у ваговій категорії понад 109 кг.

Виступ вихованця тренера Олександра Савона виявився успішним. Богдан показав високі результати на цих змаганнях і увійшов в число кращих в своїй категорії. У ривку наш спортсмен з результатом 155 кг став володарем срібної нагороди. З другим результатом – 185 кг – завершив свої виступи Богдан Тараненко в поштовху і з сумою в двоєборстві 340 кг став володарем срібної медалі чемпіонату України. Також на цих змаганнях наш штангіст виконав норматив майстра спорту України з важкої атлетики.

Вихованці клубу боксу «Бердянс... Юні футболісти визначають найс...