Сьогодні: 24 Вересня 2021 | 14:30
Облачно+10ветер 5 - 6 м\с
Мова: рус укр

28.00

33.70

Увійти

Бердянський «Переможець» на «Перлині Приазов’я-2019» в Маріуполі

16:22

Спортсмени колективу «Переможець» Міського Палацу Культури ім. Т.Г. Шевченка під керівництвом головного тренера Романа Паленкова і тренера Вікторії Кулик на початку місяця брали участь в турнірі зі спортивних бальних танців “Перлина Приазов’я – 2019” в Маріуполі.

Бердянський «Переможець» на «Перлині Приазов'я-2019» в Маріуполі

Велика і дружна сім’я танцюристів поповнила свою скарбничку нагород і підтвердила високий рівень бердянської школи хореографії.

Результати:

  1. Мамонова Валерія (соло дебют 3-5 років, соло дебют 5-7 років) – 1 місце, 1 місце;
  2. Дрожча Марія (соло дебют 5-7 років, супер соло 5-7 років) – 1 місце, півфіналістка;
  3. Назина Карина (супер соло 8-10 років, супер соло 8-10 Lat) – 3 місце, 3 місце;
  4. Сірий Назар + Лавриненко Поліна (діти дебют 5-7 років, бебі ШБТ 5-7 років) – 1 місце, 2 місце;
  5. Ніколаєнко Богдан + Свиридова Поліна (діти дебют 8-9 років 2 т, діти дебют 8-9 років 3 т) – 1 місце, 2 місце;
  6. Юдін Микита + Бен Алайя Сарра (Діти дебют 10-15 років 3 т) – 1 місце;
  7. Котляр Ангеліна (соло дебют 5-7 років) – 2 місце;
  8. Пітюкіна Таїсія (соло дебют 5-7 років) – 3 місце;
  9. Шушкалова Ксенія (соло дебют 5-7 років) – 3 місце;
  10. Подорожко Єлизавета (соло дебют 10-15 років) – 3 місце;
  11. Перелигіна Софія (соло дебют 10-15 років) – 2 місце;
  12. Платонов Микола + Котляр Єлизавета (Юв 2 Е St, Lt і Юв 2 Д St) – 3 місце, 4 місце, 4 місце;
  13. Чулаки Назар + Дорошенко Єлизавета (Юв 1 Н, Юв 1 Е St, Lt) – 1 місце, 1 місце, 1 місце;
  14. Харченко Євген + Підпалий Альбіна (Юв 2 Е St, Lt і Ю 2 D Lat) -2 місце, 1 місце, 3 місце;
  15. Ходикін Іван + Безродная Софія (Юв 2 Е St, Lat і Юв 2 D St) – 1 місце, 3 місце, 3 місце;
  16. Васильчишин Станіслав + Чуєшова Ангеліна (Юн 1 ШБТ) – 2 місце;
  17. Іванюк Матвій + Волошина Владислава (Юн 1 Е St, Lat) – 3 місце;
  18. Ніколаєнко Арсен + Дахнівська Діана (Юн 1 ШБТ, Юн 1 Н) – 1 місце і 6 місце;
  19. Ревін Іван + Обиденна Анастасія (Юн 2 D St, Lat) -3 місце, 4 місце
  20. Вельчев Микита + Ревіна Марія (Мовляв + Дор Е + D St) – 2 місце;
  21. Платонов Олексій + Квітко Софія (Юн 1 Е St, Юн 1 D St) – 5 місце, 7 місце;
  22. Мамонов Владислав + Волошина Тетяна (Юв 2 D St, Lat) -1 місце, 2 місце;
  23. Шило Антон + Мірошник Марія (Юн 1 D St, Lat) – 5 місце, 5 місце;
  24. Гребьонкіна Олена (супер соло 8-10 років, супер соло 8-10 Lat) – півфіналістка;
  25. Чернявська Кіра (супер соло 8-10 років, супер соло 8-10 Lat) – півфіналістка;
  26. Лактіонова Майя (Cупер соло 11-15 років, супер соло 11-15 років Lat) – півфіналістка;
  27. Тесленко Євгенія (Cупер соло 11-15 років, супер соло 11-15 років Lat) – півфіналістка;
Бердянський «Переможець» на «Перлині Приазов'я-2019» в Маріуполі Бердянський «Переможець» на «Перлині Приазов'я-2019» в Маріуполі Бердянський «Переможець» на «Перлині Приазов'я-2019» в Маріуполі Бердянський «Переможець» на «Перлині Приазов'я-2019» в Маріуполі Бердянський «Переможець» на «Перлині Приазов'я-2019» в Маріуполі Бердянський «Переможець» на «Перлині Приазов'я-2019» в Маріуполі Бердянський «Переможець» на «Перлині Приазов'я-2019» в Маріуполі Бердянський «Переможець» на «Перлині Приазов'я-2019» в Маріуполі

Новости с доставкой на ваш смартфон! Только о самом важном в Бердянске!
Наш канал в Telegram
Чат Бердянска в Telegram
Присоединяйтесь к сообществу в Viber: "PROБердянск"

Майстри з клубу "Зоряний" враз... Питання та відповіді. Мешканці...
×