28.00

33.70

Бердянський атлет показав гідні результати в кубку Європи з пауерліфтингу

11:42

Бердянський спортсмен Артем Круглик взяв участь в кубку Європи з класичного пауерліфтингу серед студентів. Змагання за участю спортсменів з тринадцяти країн Європи відбулися у Франції в місті Мериньяк.

Бердянські майстри силового триборства пауерліфтингу продовжують гідно представляти наше місто у міжнародних змаганнях. Останнім стартом, в якому змогли проявити себе наші атлети, став кубок Європи з класичного пауерліфтингу серед студентів.

Змагання за участю спортсменів з тринадцяти країн проходили з 27 по 29 лютого у французькому місті Мериньяк. У складі збірної України участь у престижному і сильному за рівнем майстерності турнірі брав вихованець бердянської ДЮСШ відділу сім’ї, молоді та спорту, студент БДПУ Артем Круглик.

Наш атлет змагався в категорії спортсменів до 83 кг. Виступ вихованця тренерів Руслана Літуса і Сергія Певнєва завершився завоюванням нагород.

Під час змагань Артем завоював в присіданні срібну нагороду з результатом 210 кг, а в жимі штанги лежачи отримав срібло з результатом 137,5 кг. На жаль, в заключному виді силового триборства – тязі штанги, наш атлет не зміг відновитися після двох попередніх вправ і припинив боротьбу за нагороди. Але дві срібні нагороди в окремих вправах – чудовий результат для спортсмена-студента.

Також варто відзначити що і тренер нашого спортсмена Руслан Літус брав участь в змаганнях – як суддя, і був представлений головою української делегації і старшим тренером.