Сьогодні: 13 Серпня 2020 | 17:08

Бердянський атлет Андрій Охріменко – призер чемпіонату України

17:22

Чемпіонат України з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи проходить в ці дні в Мангуші. Боротьбу за нагороди змагань ведуть спортсмени з багатьох регіонів нашої країни. У числі учасників чемпіонату є і представники бердянських клубів.

Бердянський атлет Андрій Охріменко - призер чемпіонату України

Відразу кілька престижних і представницьких турнірів – чемпіонат України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, а також чемпіонат країни з жиму штанги лежачи проходить в ці дні в Мангуші. З 23 липня по 2 серпня спортсмени з різних регіонів нашої країни ведуть боротьбу за нагороди змагань.

Наш атлет Андрій Охріменко став єдиним представником Бердянська на цьому спортивному святі. Представник ФОК «Водник» (директор ЗМСУ Сергій Певнєв), вихованець тренера-викладача з пауерліфтингу ДЮСШ відділу молоді та спорту МСУ Руслана Літуса змагався в класичному жимі в в/к до 93 кг. Ці старти стали результативними для нашого спортсмена. В одному з підходів Андрій показав результат 185 кг і став срібним призером чемпіонату України серед чоловіків. Цей результат дозволив нашому спортсмену пройти відбір до складу Національної збірної України, якій належить взяти участь в чемпіонатах світу і Європи.

Не залишився без нагород і тренер нашого спортсмена Руслан Літус. Під час церемонії відкриття спортивного форуму, суддя міжнародної категорії з пауерліфтингу IPF був нагороджений в номінації «Десятка кращих суддів Національної федерації пауерліфтингу України» за підсумками 2019 року.

Спортсмен і тренер дякують компанії «Аскет Шиппінг» за допомогу в організації поїздки на змагання.