23.92

26.62

Бердянські спортсмени в числі кращих на чемпіонаті світу з карате

12:03

У черговому масштабному заході взяли участь бердянські спортсмени, вихованці спортивного товариства «Спартак». У місті Кроулі (Англія) пройшов 21-й чемпіонат світу з карате версія FSKA.

Протягом останніх півроку хлопці зі спортивного товариства «Спартак» активно готувалися до цього турніру, збільшивши кількість тренувальних занять до п’яти разів на тиждень. І це дало свої результати. Приємно що невелика наша команда, своїм настроєм, згуртованістю і активною підтримкою один одного змогла довести свою силу і міць. Незважаючи на гостру конкуренцію з боку суперників, а вони прибули з шістнадцяти країн світу, в кількості близько 700 чоловік, практично всі наші вихованці повернулися в рідне місто з високим званням – чемпіон світу.

Найбільший успіх випав на долю лідера, майстра спорту міжнародного класу – Олега Бондаренко. Виступаючи в найпрестижнішій категорії, чоловіки старше 21 років, розділ куміте, він не дав жодного шансу своїм суперникам, по черзі обігравши італійського, португальського та американського спортсмена. А фінальний поєдинок проти спортсмена з Англії закінчив достроково з рахунком – 2: 0. Трохи не вистачило удачі його товаришеві по команді 17-річному Микиті Смоковскому. Беручи участь в двох фінальних поєдинках, за рішенням суддів він поступився в ката і куміте. Зате героєм другого дня змагань став 12-річний Максим Валентиров. Його груди прикрасили п’ять медалей, одна з яких золота. Відмінну робота в парному ката продемонстрували 9-річний Роман Данилов і 8-річний Арсеній Муравйов.

Дванадцять команд суперників не змогли побороти наших хлопців. Кубок за перше місце і золоті медалі, гідна нагорода для них. І заключну крапку в третій день змагань поставив наймолодший наш представник – 6-річний Юлій Ковальов. Перемігши в розділах програми ката і куміте він став абсолютним чемпіоном світу.

У загальну перемогу для збірної України ми внесли 9 золотих, 5 срібних і 7 бронзових нагород. Відмінний результат для завершення року, що минає.

Бердянські спортсмени в числі кращих на чемпіонаті світу з карате Бердянські спортсмени в числі кращих на чемпіонаті світу з карате Бердянські спортсмени в числі кращих на чемпіонаті світу з карате Бердянські спортсмени в числі кращих на чемпіонаті світу з карате Бердянські спортсмени в числі кращих на чемпіонаті світу з карате Бердянські спортсмени в числі кращих на чемпіонаті світу з карате Бердянські спортсмени в числі кращих на чемпіонаті світу з карате Бердянські спортсмени в числі кращих на чемпіонаті світу з карате