27.97

33.47

Бердянські спортсмени в числі кращих Чемпіонату України з бойового хортингу

12:52

2-4 квітня в м.Трускавець відбувся Чемпіонат України з бойового хортингу, який зібрав 250 учасників з 14 областей нашої країни.

25 спортсменів клубу LEGION представляли Бердянськ і Запорізьку область на цьому турнірі. Наші спортсмени успішно показали себе в двох розділах (борцівський поєдинок і рукопашний бій), завоювали кубок і посіли третє загальнокомандне місце серед усіх областей.

В особистих заліках в своїх вагових категоріях спортсмени Бердянської федерації завоювали 11 золотих, 14 срібних і 11 бронзових медалей.- Гальчун Артем – срібло

Тренер і автор фото – Денис Мірчев

Бердянські спортсмени в числі кращих Чемпіонату України з бойового хортингу Бердянські спортсмени в числі кращих Чемпіонату України з бойового хортингу Бердянські спортсмени в числі кращих Чемпіонату України з бойового хортингу Бердянські спортсмени в числі кращих Чемпіонату України з бойового хортингу Бердянські спортсмени в числі кращих Чемпіонату України з бойового хортингу Бердянські спортсмени в числі кращих Чемпіонату України з бойового хортингу

Закриті пляжі і платні парковк... Інформація про кількість підтв...