28.00

33.70

Бердянські каратисти повернулися з чемпіонату світу з черговими перемогами

17:43

Вихованці бердянського клубу карате «Кіме» у складі Національної збірної України взяли участь у чемпіонаті світу з шотокан карате SKUDUN. Змагання за участю спортсменів із багатьох країн відбулися у Сербії.

Двадцять восьмий чемпіонат світу з шотокан карате SKUDUN відбувся в сербському місті Зренянін з 11 по 14 листопада. Протягом кількох днів понад 900 спортсменів різних вікових категорій боролися за звання найсильніших. Боротьбу за нагороди престижних змагань вела також Національна збірна України, у складі якої виступали і каратисти бердянського клубу «Кіме».

Виступ вихованців Петра Касьяненка виявився результативним. Спортсмени клубу «Кіме» вкотре довели, що входять до числа найкращих. Так, за підсумками виступів три наші спортсмени опинилися на п’єдесталі пошани.

Достойно представив наше місто та країну у змаганнях Микита Пашков. Наш спортсмен виборював нагороди у віковій категорії 16–17 років. У серйозній конкуренції у розділі ката наш спортсмен зміг здобути бронзову медаль чемпіонату світу.

З нагородою завершив свої виступи і Руслан Насібов. Представник бердянського клубу «Кіме» змагався у віковій категорії від 18 до 20 років і за підсумками виступів виборов бронзову медаль у розділі куміте.

Потішила високими результатами на цих змаганнях і юна спортсменка Софія Черняєва, яка проявила характер та здобула титул чемпіона у розділі ката у віковій категорії до 9 років. Варто зазначити, що це золото стало єдиним здобутком у вісімнадцяти спортсменів, які захищали кольори Національної збірної України.

Розраховували на медалі також й інші бердянські каратисти. Юлій Ковальов, Роман Данилов та Ганна Безродна, які брали участь у чемпіонаті, проявили бійцівські якості, але завершили свої виступи за крок від п’єдесталу пошани.

Після приїзду наших спортсменів додому у спортивному залі «Спартак» відбулося вшанування героїв чемпіонату. Привітати спортсменів із високими результатами прийшли депутати бердянської міськради Андрій Андрієнко та Володимир Пивоваров. Почесні гості подякували учасникам та вручили пам’ятні подарунки від офіційного партнера клубу «Кіме» — підприємства «AZMOL British Petrochemicals».

Автор: Сергей Гетманенко

«Чайка-ДЮСШ» поступилася столи... Баскетболістки «ДЮСШ-Бердянськ...