28.00

33.70

Бердянські футболісти ведуть боротьбу за нагороди

17:35

У Київській області проходить Чемпіонат України з пляжного футболу. Боротьбу за нагороди змагань ведуть команди з кількох регіонів нашої країни. У числі учасників чемпіонату, і бердянська “Блискавка”.

Один з лідерів бердянського футболу – команда “Блискавка” бере участь у чемпіонаті нашої країни з пляжного футболу. З 14 по 18 серпня в місті Українка проходять змагання за участю найсильніших команд нашої країни.

На першому етапі чемпіонату, вісім команд-учасниць розбиті на дві групи і проводять ігри по круговій системі. В результаті жеребкування, суперником “Блискавки” стали дніпровський “Витязь” і київські клуби “Альтернатива” і “Київміськбуд”.

Стартовий поєдинок наша команда провела 14 серпня проти “Витязю”. Перший гол був забитий на перших секундах поєдинку. Рахунок у грі відкрили футболісти “Блискавки”. Але і команді з Дніпра в цей день було чим відповісти бердянському клубу. По ходу всього матчу, обидві команди по черзі лідирували в рахунку, але в основний час поєдинку переможець визначений не був. Після трьох періодів і екстра тайму рахунок на табло був 7:7.

Переможець в цій грі був визначений в післяматчевій серії пенальті. Більш точними у футбольній лотереї виявилися гравці бердянського клубу, переграли суперника з рахунком 4:3.

Для того, що б продовжити боротьбу за нагороди чемпіонату України з пляжного футболу, “Блискавці” потрібно посісти місце не нижче другого в своїй групі.

Бердянські футболісти ведуть боротьбу за нагороди Бердянські футболісти ведуть боротьбу за нагороди Бердянські футболісти ведуть боротьбу за нагороди Бердянські футболісти ведуть боротьбу за нагороди Бердянські футболісти ведуть боротьбу за нагороди Бердянські футболісти ведуть боротьбу за нагороди Бердянські футболісти ведуть боротьбу за нагороди

Де в Бердянську ростять зміну ... Бердянські каратисти підтверди...