28.00

33.70

Бердянські боксери увійшли в число найсильніших у всеукраїнському турнірі

18:03

Юні бердянські боксери взяли участь у всеукраїнському турнірі «Азовець». Змагання за участю спортсменів з декількох регіонів нашої країни відбулися на минулому тижні у Кирилівці

Спортивний сезон для бердянських боксерів успішно триває. Вихованці Артема і Ігоря Сидоренка вдосконалюють свою майстерність на тренуваннях і беруть активну участь у міських і всеукраїнських змаганнях. Одним із останніх стартів, в якому змогли проявити себе наші спортсмени, став турнір «Азовець», який у двадцять п’ятий раз відбувся у Кирилівці.

З 26 по 30 серпня юні боксери з Запорізької, Донецької, Полтавської та Луганської областей демонстрували свою майстерність на ринзі, ведучи боротьбу за звання найсильнішого.

Варто відзначити, що ці змагання виявилися представницькими за рівнем майстерності боксерів. Серед учасників турніру було чимало призерів та переможців юнацьких чемпіонатів України.

Сильний склад на ці змагання виставили і представники бердянської школи боксу, що допомогло в подальшому увійти в число кращих у декількох категоріях.

Так, найкращий результат за підсумками турніру показав Богдан Чепрасов. Наш боксер змагався в категорії до 50 кг. В ході змагань Богдан здобув три перемоги і став найсильнішим у своїй категорії. Варто відзначити, що талановитий бердянський боксер за підсумками змагань був нагороджений призом «Кращого боксера турніру».

Також в активі бердянських боксерів є і срібні нагороди. У категорії до 46 кг друге місце завоював Олександр Федотов, а серед спортсменів категорії до 60 кг аналогічний результат показав Микита Крот.

Футболісти «Скловолокно» перем... Футбольна збірна Бердянська пе...