28.00

33.70

Бердянські боксери показали високі результати у всеукраїнському турнірі

12:51

Всеукраїнський юнацький турнір з боксу «Кубок Азовського моря» в черговий раз відбувся у нашому місті. З 15 по 18 вересня на рингу ДОТ «Факел» пройшли захоплюючі поєдинки за участю спортсменів з багатьох регіонів нашої країни

Всеукраїнський турнір з боксу «Кубок Азовського моря» завершився у нашому місті в минулі вихідні. Цей спортивний захід у тринадцятий раз проводиться у нашому місті і дає можливість проявити себе молодим боксерам з різних регіонів України. Цього року організатори турніру місцем проведення змагань обрали дитячий оздоровчий табір «Факел», на території якого було встановлено боксерський ринг.

Честь нашого міста у турнірі захищали вихованці ДЮСШ та клубу боксу «Бердянськ». Минулі старти стали результативними для юних вихованців Ігоря і Артема Сидоренко. Наші боксери стали найкращими у багатьох категоріях. Серед спортсменів ДЮСШ звання найсильніших завоювали: Олексій Гадіцкий, Матвій Пузієнко, Кирило Глагола, Олексій Нейчев, Федір Стариков, Денис Титаренко, а також Кирило Фуклєв, Іван Кононов, Денис Кисельов і Микита Симоненко.

Серед вихованців клубу боксу «Бердянськ» звання чемпіона завоювали: Олександр Артеменко, Микита Барбакару, Данило Сопін, Олександр Федотов, Савелій Супрунець, а також Владислав Палько, Владислав Рудой і Богдан Рогозний.

Також бердянські боксери були відзначені і в індивідуальних номінаціях. Призом «За волю до перемоги» був нагороджений Микита Симоненко, а Олександр Федотов був визнаний «Кращим боксером» серед спортсменів вікової категорії 2007-2008 років народження. Спеціальними призами та подарунками від організаторів змагань були відзначені також боксери з Енергодара Давид Демкин і Максим Шаманський, а також Дмитро Мельниченко з Дніпра.

Організатори кубка Азовського моря висловлюють слова подяки за допомогу та співробітництво ДОТ «Факел», компанії «Аскет Шипинг», ПП «Войников» і «Курорти Приазов’я».

Спортивний сезон для бердянськ... У клубі «Дзаншін» визначили на...