Сьогодні: 20 Жовтня 2020 | 11:08

Бердянські атлети визначили найсильніших у кубку з пауерліфтингу

18:41

Бердянські атлети взяли участь в кубку міста з пауерліфтингу. Змагання за участю спортсменів відбулися в міському Палаці спорту в четвер, 17 вересня.

Кубок міста з пауерліфтингу, приурочений до Дня міста, відбувся в четвер, 17 вересня в залі силових видів бердянського Палацу спорту. Протягом дня атлети бердянської ДЮСШ міськспорткомітету та клубу «Водник» боролися за нагороди в святковому турнірі з класичного пауерліфтингу та жиму штанги лежачи. Організатором змагань стала міська федерація пауерліфтингу.

Ці старти стали першими в сезоні для наших спортсменів після карантину, пов’язаного з епідемією коронавіруса COVID-19, і були відбірковими для бердянських атлетів перед обласними та всеукраїнськими стартами.

За підсумками впертої боротьби були визначені найсильніші атлети в декількох вікових категоріях. У змаганнях серед юнаків кращі результати в своїх категоріях показали: Владислав Шматов, Владислав Жежулов, Гліб Загорський, Андрій Валентіров і Юрій Кувшинов. А найбільшу вагу в триборстві серед юнаків 397,5 кг показав Владислав Кабан.

Серед дорослих спортсменів звання чемпіона виборов Артем Круглик. А максимальний результат в сумі триборства -650 кг на минулих змаганнях показав Сергій Полтавець.

У жимі штанги лежачи переможцями змагань в своїх категоріях стали: Владислав Шматов, Владислав Жежулов, Олександр Байов, Артем Круглик та Андрій Охріменко. Призерами змагань стали: Андрій Звєрєв, Гліб Загорський, Андрій Валентіров, Роман Худолєєв, Владислав Кабан, Юрій Кувшинов і Сергій Полтавець.

«Блискавка-Азовкабель» продовж... Футбольна збірна Бердянська по...