28.00

33.70

Бердянські атлети в числі кращих в чемпіонаті України з пауерліфтингу

16:43

Бердянські атлети взяли участь у чемпіонаті України з пауерліфтингу. Змагання за участю найсильніших спортсменів нашої країни відбулися в Маріуполі на минулому тижні. Детальніше про підсумок виступу наших атлетів у спортивному сюжеті.

Чемпіонат України з пауерліфтингу, серед дорослих, юніорів та юнаків відбувся на минулому тижні в Маріуполі. З 22 по 28 квітня спортсмени з багатьох регіонів нашої країни визначали найсильніших на спортивному помості маріупольського ДК «Молодіжний». Боротьбу за нагороди змагань вели і спортсмени бердянської ДЮСШ вихованці тренерів Руслана Літуса і Сергія Певнева.

Наші атлети виступали у вікових категоріях «юніори» та «юнаки». Дебютант змагань Владислав Шматов боровся за нагороди серед спортсменів вагової категорії до 53 кг. У вправі «присідання» наш атлет показав третій результат – 102,5 кг. А в двох, що залишилися видах «жимі» і «тязі», а так само в сумі триборства Владислав став четвертим.

За крок від п’єдесталу пошани зупинився і Владислав Кабан. Наш атлет змагався серед спортсменів категорії до 83 кг і завершив свої виступи на четвертому місці з результатом 455 кг у сумі триборства. Так само варто відзначити, що обидва наших атлета завоювали бронзові нагороди в командній першості.

У заключний день змагань чемпіонату на помості змагався ще один бердянський атлет Артем Круглик. Вихованець бердянської ДЮСШ бився за нагороди в чемпіонаті України серед «юніорів» серед спортсменів вагової категорії до 83 кг. Піднявши в сумі триборства 597,5 кг наш спортсмен завоював бронзову медаль чемпіонату.

Ще одна наша спортсменка студентка факультету фізкультури і спорту Анна Декерменджі (тренер Дмитро Бордюг) яка змагалася в категорії до 57 кг, показала кращі результати у вправі: «присідання», «жимі» і «тязі» і з результатом в сумі триборства 412, 5 кг виборола перше місце.

Наступним стартом для бердянських атлетів стане чемпіонат України з класичного пауерліфтингу який відбудеться в середині травня в Коломиї.

Вихованці ДЮСШ продовжують бор... «Футбольна збірна Бердянська» ...